Aklıma Gelen İlk 10

Kategori: İzlediklerim | 0

Dün gece nedense uyumak başka bir zor geldi kitabımı okumuş olmama rağmen.. Ben de alışkanlıklarımı, vazgeçemediklerimi düşündüm.. Sonra bir de paylaşmak istedim okuyanlarla..

1- Kişisel gelişim kitaplarını kesinlikle okuyamam ama olumlu düşünceye ve çekirdek inanca fazlasıyla inanıyorum..

2- Aklıma her geldiğinde dilek dilerim.. Ayrıca doğum günleri, yılbaşı, hıdrellez.. Dileklerimi yazmadan günü bitirmem.. Ve çoğu da oldu..

3- Dolabımdaki bir çok kıyafetimi dağıtmış olsam da yaklaşık 10 yıl önce Beşiktaş pazarından 2 tl ye aldığım şortum ile ayağıma hiç kramp girmeden yürümemi sağlayan Camper ayakkabımdan vazgeçemiyorum.. Eşofman giyinmeyi hiç sevmem..

4- Hayal kurmayı çok severim. Sürekli yeni ülkeler araştırdığım için bazen gözümü kapatıp oralarda yaşadığımı bile rahatlıkla hayal edebilirim..

5- Kitaplarım da bir diğer hassas noktamdır.. İnsanların okumak için aldığı kitapları geri vermediklerini deneyimledikten sonra kendi kitaplarımı paylaşmak yerine kitap hediye etme yoluna geçtim..

6- Eskiden çok sanaldım ama son dönemlerde kendi evim ve düzenime geçtiğimden beri Instagram dışında pek bir sanal durumum söz konusu değil..

7- Saatlerce yemek yapmak gibi bir hobim olmasa da eşimin kıyafetlerini kimseye ütületmem.. Çoraplarını mutlaka kendim katlarım..

8- Sinirlendiğimde çok patavatsız olabiliyorum..

9- Konuşasım gelmezse çok güzel uyuyor numarası yaparım..

10- Eşimin elini tutmadan uyumayı sevmem ve her gece şükrederim..

Siz de düşünün bence.. Hatta elinize bir kağıt kalem alıp yazın..

Bir Cevap Yazın