Haftalar sonra yeniden yazabilmek..

Kategori: Genel | 0

Ve nihayet çoktandır bir şey paylaşamadığım siteme az biraz da olsa geri dönmüş bulunuyorum.. Bir yanda kardeşimin düğün hazırlıkları, diğer yanda işin yoğunluğu derken ne kendime ne buralara bakamaz oldum.. İşler rayına girdi, bütçeler bitti.. Gamzeciğim evlendi.. Biz de özümüze, hayatımıza geri dönebildik..

İnsanın kendi düğün dönemi biraz sıkıntılı olduysa ve istediği gibi olamadıysa bazı şeyler.. Kardeşinin olması en büyük avantaj.. Bilenlerin bildiği gibi bizim düğüne bir haftadan az kala canım anneannemi kaybedince sadece nikah yapmak en doğrusu olmuştu.. Ama gelin görün ki insanın aklının bir köşesinde hep kalıyor yapamadıkları..

İşte ben de buradan yola çıkarak bazısını sorarak bazısını sormayarak bir sürü incik boncukla uğraştım.. Kına taçları, bileklikler, kına hediyeleri, bekarlığa veda hediyeleri, tefler, testiler, konuşma baloncukları derken bir baktık ki gelin çiçeğini bile biz yapmışız.. Ve hepsi gerçekten de birbirinden güzel anısı olan parçalar olmuş oldu..

IMG_8085

Sonra bir güzellikte fotoğraf çekimindeydi.. Bizim de fotoğraflarımızı çeken Salim Koç çekti fotoğraflarını.. Kandilli’den başlayıp Riva’ya kadar süren yolculuğumuzda deniz kenarı, kale, nehir, iskele, kumsal, ağaçlı yollar.. Aklınıza gelebilecek yerde, birçok pozda fotoğraf çekildi sayesinde..

IMG_8086

Bugün de o güzel günün üzerinden bir ay geçti bile.. Umarım hayatı hep böyle mutlulukla ve güzelliklerle geçer canım kardeşimin..

Bir Cevap Yazın